صفر تا صد گواهی انحصار وراثت

پس از فوت هر شخص برای تقسیم اموال متوفی باید گواهی انحصار وراثت مبنی بر تعداد وراث و اشخاصی که ورثه‌ی متوفی هستند صادر شود.

تغییرات ضروری در دکوراسیون خانه‌ها

ترندهای دکوراسیون به طور مداوم در حال تغییر و تحول‌اند و برخی از مواردی که در طراحی‌های داخلی پیش‌تر مُد بوده‌اند، اکنون دیگر از مد افتاده‌اند.

ملک مشاع چیست و چه شرایطی دارد؟

گاهی املاک بیش از یک مالک دارند و به اصطلاح ملک مشاع محسوب می‌شوند. در این مقاله در مورد املاک مشاع و موارد قانونی مرتبط با آن نوشته‌ایم.

بهترین گیاهان آپارتمانی با نگهداری آسان

یاری از ما علاقه زیادی به نگهداری از گیاهان در محیط خانه یا کار خود داریم اما مشکلات مختلف باعث می‌شود خود را از این لذت محروم سازیم.

نکات ساده فنگ شویی در چیدمان خانه

فنگ شویی شیوه چینی ایجاد تعادل و هماهنگی در فضا برای بهینه‌سازی جریان انرژی و کمک به شما برای زندگی مسالمت‌آمیز است.

کاربرد و اهمیت گواهی عدم حضور در دفترخانه در معاملات

گواهی علت عدم انجام معامله مستندی است که به موجب آن گواهی خواهد شد خریدار یا فروشنده در زمان تعیین شده برای انتقال سند در این دفترخانه حضور پیدا نکرده است.

کد رهگیری املاک چیست و چه کاربردی دارد؟

کد رهگیری معاملات املاک، یک کد 13 رقمی است که با ثبت معامله در سامانه‌ی ثبت معاملات و املاک دریافت می‌شود و کاربردهای زیادی دارد.

چگونه روانشناسی رنگ را به طراحی داخلی خود بیاوریم؟

روانشناسی رنگ ابزاری قدرتمند در طراحی داخلی است که بیش از هر عامل دیگری بر حال و هوای اتاق تأثیر می‌گذارد. رنگ‌ها و سایه‌های مختلف احساسات خاصی را برمی‌انگیزد.

نکات مورد توجه هنگام پیش‌خرید ساختمان

پیش‌خرید ساختمان برای حل مسئله افزایش هزینه‌­ها­ی ساخت مسکن که منجر به کاهش توان سازندگان عمده و کاهش قدرت ساخت و خرید مردم شده، با گذشت زمان ایجاد شده است.

مطالب پربازدید