خیر، نیازی به ثبت‌نام نیست. تنها ثبت درخواست بازدید از ملک یا ثبت ملک برای اجاره و فروش نیاز به ایجاد حساب کاربری دارد.

خیر، ثبت‌نام هیچ‌گونه هزینه‌ای ندارد و استفاده از امکانات سایت رایگان است.

خیر، برای ثبت آگهی ملک خود در پلاک 98 تنها کافی است در سایت ثبت‌نام نمایید و پس از درج اطلاعات ملک به‌ طور رایگان آن را آگهی کنید. 

بله، باید برای هر ملکی که مورد نظرتان است درخواست بازدید ثبت نمایید. درخواست برای کارشناس مشاور ملک ارسال می‌شود و پس از هماهنگی با مالک با شما برای بازدید از ملک تماس گرفته می‌شود.

خیر، از آنجا که انتشار آگهی‌های کارشناسی شده برای پلاک ۹۸ از اولویت بالایی برخوردار است ممکن است ملک مورد نظر شما در فایل‌های کارشناسان پلاک موجود باشد اما هنوز کارشناسی و منتشر نشده باشد. در صورت مشاهده تقاضا برای فایلی خاص با همکاری تیم پشتیبانی پلاک ۹۸ فرآیند کارشناسی ملک سرعت گرفته و اطلاعات آن منتشر و در اختیار فرد متقاضی قرار داده می‌شود. در حال حاضر تمرکز فعالیت‌های پلاک ۹۸ در ابتدا غرب و شمال غرب تهران است اما به زودی در تمام ایران امکان دسترسی به خدمات ما وجود خواهد داشت.

جهت راحتی طرفین معامله امکان عقد قرارداد در ملک مورد نظر، دفاتر منطقه‌ای پلاک ۹۸ و دفتر مرکزی ایجاد شده است.

برحسب قانون، قراردادی که توسط مشاور املاک منعقد می‌شود تا سقف پانصد میلیون تومان مشمول ۰.۵ درصد کمیسیون خواهد بود که از طرفین معامله اخذ می‌شود.
همچنین در قراردادهای اجاره، کمیسیون پلاک ۹۸ معادل یک چهارم مبلغ توافق شده خواهد بود که از طرفین دریافت می‌شود. این کمیسیون‌ها در پلاک ۹۸ با تخفیف‌های بالا برای طرفین معامله در نظر گرفته شده است تا علاوه بر سهولت انعقاد یک قرارداد مطمئن بتوانید هزینه کمتری برای کمیسیون در معاملات خود پرداخت کنید.

تخفیف‌های فصلی و دوره‌ای پلاک ۹۸ از طریق سایت و شبکه‌های اجتماعی اطلاع‌رسانی می‌شود و به‌صورت مستمر در تمام طول سال می‌توانید از تخفیف‌های پلاک ۹۸ برای عقد قرارداد خود بهره‌مند شوید. حتی اگر ملک مورد نظر خود را در فضایی خارج از پلاک ۹۸ پیدا کرده‌اید می‌توانید با یک تماس کارشناسان عقد قرارداد ما را به منزل خود دعوت کنید و در کمتر از یک ساعت علاوه بر انعقاد قرارداد رسمی، کد رهگیری قرارداد خود را دریافت نمایید.

ما تلاش می‌کنیم علاوه بر فایل‌های گوناگون ملک که در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهیم به عنوان یک پلتفرم ارائه خدمات مشاوره املاک آنلاین، کلیه خدمات حقوقی مرتبط با ملک از جمله عقد مبایعه‌نامه، قرارداد،‌ دریافت کد رهگیری و … را در کم‌ترین زمان ممکن و با راحت‌ترین شرایط برای شما فراهم کنیم.