پلاک مگ

مشاوران املاک

پیدا کردن مشتری واقعی را می‌توان یکی از چالش های مشاوران املاک دانست. مشاوران املاک نیز در طول ساعات کاری خود مجبور به صرف زمان زیادی برای پاسخگویی و مشاوره به افرادی هستند که اصلا قصد اجاره یا خرید ملک را ندارند. پلاک 98 با فرایند صحت‌سنجی و تفکیک مشتریان واقعی این مشکل را به سادگی رفع کرده است.

مشکل دیگر و مهم مشاوران نیز از دست دادن فایل‌های اختصاصی با ظهور سایت‌های آنلاین خانه‌یابی و درج آگهی‌های ملک در آن‌هاست. همچنین با افزایش شمار مشاوران املاک در این سال‌ها، رقابت بر سر دستیابی به فایل‌های اختصاصی و مشتریان واقعی نیز تشدید شده است.
پلاک 98 با سیاست عدم درج آگهی ملک در سایت خود و در عوض ثبت درخواست مشتریان و سپس اتصال آن‌ها به شبکه مشاوران همکار خود، از عمومی شدن فایل‌های اختصاصی مشاوران جلوگیری می‌کند. این موضوع همچنین از درج آگهی‌های ساختگی و غیردقیق نیز جلوگیری می‌کند.

فرم ثبت نام مشاوران

با پیوستن به شبکه مشاوران عضو پلتفرم پلاک98 به درخواست های ملک مخصوص به خودتان دسترسی پیدا کنید.کافی است فرم زیر را با اطلاعات مربوط به خودتان پر کنید.

مجله‌ی مجازی پلاک۹۸

هر سوالی درمورد خونه داشته باشی، از نکات چیدمان اتاق‌ها و دکوراسیون تا موارد حقوقی و مباحث قانونی جوابش رو تو پلاک مگ می‌تونی پیدا کنی!

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تجارت الکترونیک پیشرانان فناوری می‌باشد.
اجرا از شرکت راهکار تجارت الکترونیک سلیم

به پلاک ۹۸ خوش آمدید. درخواست شما با موفقیت ثبت و حضور شما را در جمع مشاورین تخصصی خود تبریک می‌گوییم. درصورت دریافت تقاضا متناسب با فعالیت‌های شما کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات مشتری را برای شما ارسال خواهند کرد. با آرزوی بهترین‌ها برای شما