درباره پلاک 98 (راهکار تجارت الکترونیک پیشرانان فن‌آوری)

بازار مسکن یکی از مهم‌ترین بازارهای سرمایه‌گذاری و تاثیرگذار در اقتصاد است. اقشار مختلفی از جمله موجران و مستاجران، فروشندگان و خریداران در این بازار نقش‌آفرینی می‌کنند اما در عین حال با مشکلات مختلفی نیز در این زمینه مواجه‌اند.
امروزه با توجه به توسعه اینترنت و شبکه‌های اجتماعی، زندگی‌ها پرشتاب‌تر و فرصت‌ها محدودتر شده است. بازار مسکن نیز طبق همین قاعده نیازمند معاملات و حتی خدمات ارزش افزوده‌ی حرفه‌ای‌تر، سریع‌تر و راحت‌تر از روش‌های سنتی است.
پلاک ۹۸ قصد دارد با خدمت‌رسانی تسهیل‌گرانه به تمامی این اقشار، به بهبود کیفیت معاملات بازار مسکن در تمامی مراحل پیش از عقد قرارداد تا پس از آن مسیری نو بیافریند که در آن تمام ذی‌نفعان این زیست‌بوم بهره بیشتری ببرند.

خدمات پلاک 98

پلاک ۹۸ با ارائه بستری جامع و الکترونیکی، ضمن شناسایی املاک، اقدام به صحت‌سنجی داده‌های املاک می‌کند و با ارائه تصاویر و پلان دقیق ملک‌های آگهی شده مسیر جستجوی متقاضیان ملک اعم از مستاجران و خریداران را تسهیل می‌نماید.
همچنین عرضه‌کنندگان اعم از موجر و یا فروشنده نیز با تدقیق اطلاعات، مراجعان کمتر و دقیق‌تری را پذیرش خواهند نمود. در تمام طول این مسیر از ارائه اطلاعات تا بازدید و تنظیم قولنامه یا مبایعه‌نامه کارشناسان فروش و پشتیبانی پلاک همراه طرفین خواهند بود و ضمن احراز هویت طرفین تمام امور حقوقی لازم را نیز پوشش خواهند داد.
پلاک ۹۸ به عنوان یک بستر تمام دیجیتال، محلی برای تنظیم عرضه و تقاضای بازار مستغلات در کشور خواهد بود. این خدمات در فاز اول در مناطق منتخب تهران، سپس در تمام شهر تهران و در فاز بعدی در مراکز استان‌ها پیاده‌سازی خواهد شد.