پلاک مگ

بازار مسکن یکی از مهم‌ترین بازارهای سرمایه‌گذاری و تاثیرگذار در اقتصاد است. اقشار مختلفی از جمله موجران و مستاجران، فروشندگان و خریداران و هم‌چنین مشاوران املاک در این بازار نقش‌آفرینی می‌کنند اما در عین حال همگی با مشکلات مختلفی نیز در این زمینه مواجه‌اند.

پلاک۹۸ قصد دارد با خدمت‌رسانی تسهیل‌گرانه به تمامی این اقشار، به بهبود کیفیت معاملات بازار مسکن در تمامی مراحل پیش از عقد قرارداد تا پس از آن مسیری نو بیافریند که در آن تمام ذی‌نفعان این زیست‌بوم بهره بیشتری ببرند.

پلاک۹۸ با ارائه پلتفرمی نوآورانه جهت جست‌وجوی خانه مشکلات عدیده‌ای را از سر راه بازیگران مختلف بازار مسکن برداشته است.

پلاک۹۸ چه کمکی به اقشار مختلف بازار املاک می‌کند؟

در قدم اول می‌توان گفت راهکار پلاک 98 منجر به کاهش قابل توجه اتلاف وقت افراد در فرایند جست‌وجوی خانه شده است. در شیوه سنتی افراد زمان زیادی را صرف جست‌وجو در آژانس‌های ملکی متعدد، تماس با مشاوران ملکی و بازدیدهای پی‌درپی و اغلب بی‌ثمر می‌کنند. در سایت‌های خانه‌یابی آنلاین نیز افراد معمولا در انبوهی از آگهی‌های مختلف گم می‌شوند و مشکلاتی چون آگهی‌های تکراری، ناقص و حتی ساختگی، کلاهبرداران اینترنتی و غیره نیز بر سر راه متقاضیان ملک وجود دارد.

پلاک 98 با اتصال مستقیم درخواست متقاضی ملک به شبکه حرفه‌ای مشاوران متخصص و پیگیری سریع این درخواست توسط مشاور اختصاصی تمامی این مشکلات را از سر راه مستاجران و خریداران ملک برداشته است تا علاوه بر تسریع و تسهیل در فرایند جست‌وجوی خانه، دغدغه‌های غیرضروری این چنینی را برای آن‌ها رفع کند.

پیدا کردن مشتری واقعی را می‌توان از مشکلات اصلی مشاوران املاک نیز دانست. مشاوران املاک نیز در طول ساعات کاری خود مجبور به صرف زمان زیادی برای پاسخگویی و مشاوره به افرادی هستند که اصلا قصد اجاره یا خرید ملک را ندارند. پلاک 98 با فرایند صحت‌سنجی و تفکیک مشتریان واقعی این مشکل را به سادگی رفع کرده است.

مشکل دیگر و مهم مشاوران نیز از دست دادن فایل‌های اختصاصی با ظهور سایت‌های آنلاین خانه‌یابی و درج آگهی‌های ملک در آن‌هاست. همچنین با افزایش شمار مشاوران املاک در این سال‌ها، رقابت بر سر دستیابی به فایل‌های اختصاصی و مشتریان واقعی نیز تشدید شده است.
پلاک 98 با سیاست عدم درج آگهی ملک در سایت خود و در عوض ثبت درخواست مشتریان و سپس اتصال آن‌ها به شبکه مشاوران همکار خود، از عمومی شدن فایل‌های اختصاصی مشاوران جلوگیری می‌کند. این موضوع همچنین از درج آگهی‌های ساختگی و غیردقیق نیز جلوگیری می‌کند.

در قدم اول می‌توان گفت راهکار پلاک 98 منجر به کاهش قابل توجه اتلاف وقت افراد در فرایند جست‌وجوی خانه شده است. در شیوه سنتی افراد زمان زیادی را صرف جست‌وجو در آژانس‌های ملکی متعدد، تماس با مشاوران ملکی و بازدیدهای پی‌درپی و اغلب بی‌ثمر می‌کنند. در سایت‌های خانه‌یابی آنلاین نیز افراد معمولا در انبوهی از آگهی‌های مختلف گم می‌شوند و مشکلاتی چون آگهی‌های تکراری، ناقص و حتی ساختگی، کلاهبرداران اینترنتی و غیره نیز بر سر راه متقاضیان ملک وجود دارد. پلاک 98 با اتصال مستقیم درخواست متقاضی ملک به شبکه حرفه‌ای مشاوران متخصص و پیگیری سریع این درخواست توسط مشاور اختصاصی تمامی این مشکلات را از سر راه مستاجران و خریداران ملک برداشته است تا علاوه بر تسریع و تسهیل در فرایند جست‌وجوی خانه، دغدغه‌های غیرضروری این چنینی را برای آن‌ها رفع کند.

تنها با ثبت یک‌باره‌ی درخواست خود در سایت ما، فرایند جست‌وجوی خانه دلخواه شما آغاز می‌شود. با ثبت درخواست و پس از تکمیل اطلاعات مورد نیاز در فرم و تایید مشخصات خانه دلخواهتان، درخواست شما برای شبکه گسترده مشاوران حرفه‌ای املاک پلاک 98 ارسال می‌شود. مشاوران ما پس از بررسی درخواست، شبیه‌ترین فایل‌های موجود به خانه دلخواهتان را برای شما ارسال می‌کنند و پس از هماهنگی‌های لازم امکان بازدید را فراهم می‌آورند.

خیر؛ ثبت درخواست در سایت و ارائه خدمات این سامانه برای متقاضیان ملک هیچ گونه هزینه‌ای نداشته و کاملا رایگان است.

پس از ثبت درخواست اطلاعات شما برای گروه گسترده‌ای از مشاورین املاکی که فایل‌های متناسب با شما را در اختیار دارند ارسال می‌شود و مشاورین محترم املاک برای ارسال اطلاعات فایل‌های خود و ارائه خدمات مشاوره خرید یا اجاره، با شما تماس خواهند گرفت.

مزیت اصلی که پلاک ۹۸ را از سایر پلت‌فرم‌های مشابه متمایز می‌سازد سهولت فرآیند پیدا کردن خانه برای متقاضیان ملک است. در گذشته لازم بود متقاضیان ملک مدت زمان زیادی را صرف مراجعه حضوری به دفاتر املاک و ارئه مکرر نیازمندی خود نمایند. حتی در پلت‌فرم‌های آنلاین نیز اغلب صرفا آگهی‌های عرضه ملک منتشر می‌شود که در میان آن‌ها آگهی‌های خلاف واقع و کلاهبرداری نیز وجود دارد. متقاضی ملک در این پلت‌فرم‌ها می‌بایست ساعت‌ها وقت صرف جستجو و یافتن ملک مورد نظر خود و سپس راستی‌آزمایی فایل‌ها با واقعیت نماید اما در پلتفرم پلاک ۹۸ متقاضی صرفا یک بار درخواست خود را در سامانه ثبت می‌کند و مشاورین راستی‌آزمایی شده ما جهت ارائه خدمات با متقاضی تماس خواهند گرفت.

پس از ثبت درخواست شما، درصورتی که مشاورین محترم املاک فایل متناسب با نیازمندی‌های شما داشته باشند با شما تماس برقرار نموده و مشخصات فایل‌های پیشنهادی خود را خدمت مشتریان محترم ارائه می‌نمایند. درصورت تمایل مشتری می‌تواند درخواست تصویر و ویدئوهای مربوط به ملک نماید و درصورتی که ملک پیشنهادی، شرایط مورد نظر مالک را داشته باشد مشاورین محترم هماهنگی بازدید از ملک را با مشتریان انجام خواهند داد. در تمام این مراحل نیز پلاک۹۸ در کنار مشتریان خواهد بود و درصورت بروز هر گونه اشکال یا ناهماهنگی می‌توانید موضوع را از طریق پشتیبانی پلاک پیگیری نمایید.

هنوز دنبال خونه می‌گردی؟

پلاک۹۸ خونه دلخواهت رو پیدا می‌کنه!

به‌ جای رفتن به آژانس‌های املاک یا صرف ساعت‌ها زمان در فضای آنلاین تنها با چند کلیک درخواست پیدا کردن خانه دلخواه خود را در پلاک ۹۸ ثبت کنید و منتظر تماس ما باشید.

ارتباط با ما

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تجارت الکترونیک پیشرانان فناوری می‌باشد.
اجرا از شرکت راهکار تجارت الکترونیک سلیم